facebook  twitter google

sarmal garaj kapısı 1

sarmal garaj kapısı 2

SARMAL GARAJ KAPILARI: Alüminyum paletlerden imal edilen, seksiyonel kapıların çalışamayacağı alanlarda tercih edilen kapı sistemleridir. Otomatik sarmal kapılar, Kullanacağınız Kapalı mekanların ısı ve ses izolasyonunu mükemmele yakın sağlayarak Kendisini kısa sürede amorti ederler. Kumandalı yada manuel olarak kullanabilirler. Sarmal Garaj Kapıları10-15 arabanın kullandığı kapalı garajlar için uzun ömürlü bir kullanım sağlarken yoğun trafik olan garajlarda uygulanması doğru değildir.

PALET SEÇENEKLERİ

sarmal garaj kapısı 3

sarmal garaj kapısı 4

sarmal garaj kapısı 5

Poliüretan Dolgulu Palet

Ekstrüzyon Palet

Ekstrüzyon Pencereli Palet

sarmal garaj kapısı 6

ALÜMİNYUM STOR KEPENK VE SARMAL GARAJ KAPISI SİSTEMLERİ:  Yıllardan beri mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri günümüzde artık şekil değiştirmekte, yalnızca güvenlik değil aynı zamanda dekorasyon destekli de kullanılmaktadır. Çeşitli mimari detaylara uygun olarak kullanılan kepenklerin yaşadığı en büyük değişim hiç kuşkusuz motorlu ve uzaktan kumandalı oluşudur.

Alüminyum Kepenk sistemleri uygulanacak alanın gereğine uygun olarak farklı örtü yüksekliğine ve şekillere sahip kepenk profilleri kullanarak hem güvenliği hem de estetiği ön planda tutarak çağdaş çözümler sunar.

Alüminyum Kepenk sistemleri rulo şeklinde toplanarak mekandan istifade sağlar.

Profiller alüminyum poliüretanlı yada alüminyum çekme profil olarak tercih edilebilir. Kepenk sistemini oluşturan profillerden ALÜMİNYUM POLİÜRETANLI PROFİLLER, Rool-Forming teknolojisi ile profillerin kıvrılması esnasında içine enjekte eden poliüreten sayesinde yüksek ölçüde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Özel boyalı olarak yurt dışından ithal edildiğinden değişik mevsim koşullarından etkilenmez. 5 çeşit renk alternatifi vardır.ALÜMİNYUM ÇEKME PROFİLLER , istenilen RAL rengine boyanabilme özelliği , tek cidar ( yüzey ) ,çift cidar ve ya tek cidar ve pencereli profil alternatif ile her türlü detayda ve daha büyük ölçülerde uygulanabilir özelliği ile tercih edilirliği yüksek profillerdir. Stor kepengin oluşturduğu rulo dıştan orijinal alüminyum kutusuna toplanabildiği gibi içten asma tavan altında hazırlanan detaya gizlenerek de uygulanabilir. Detaylarla ilgili daha geniş bilgi almak için lütfen firmamıza danışınız.   Kepenk profilinin en alt sırasına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini engellerken, zemine yumuşak ve sessiz inmesini sağlar. Kepenk profilleri tırnaklar sayesinde birbirlerine kilitlenirler ve yana kaymalarına engel olmak için profil başlarına sert plastikten imal edilen tapalar perçinlenir.   Enerjinin kesilmesi durumunda, kepenk redüktör yardımı ile manuel olarak açılabilir veya kapatılabilir. Bu esnada elektrik gelse dahi öncelik redüktörde olduğu için kullanıcı adına risk teşkil etmez. Motorlu kepenkler isteğe bağlı olarak uzaktan kumandalı, dışarıdan anahtar şalterli veya başka giriş varsa içeriden açma butonlu , güç kaynaklı,her türlü bina otomasyonuna adaptasyon sistemli,rüzgar güneş yağmur sensörlü , emniyet fotoselli otomatik kapamalı olarak uygulanabilir. Kepenk sistemlerinde orijinal askı kilitleri kullanılarak kepengin aşağıdan zorlanarak açılma riski de ortadan kaldırılır.

 
garaj kapısı endüstriyel kapılar Photoselli kapılar yangın kapıları yükleme sistemleri panjur ve kenenk asma kapı bariyer bahçe kapısı otopark kanatlı kapı mantar bariyer yana kayar kapı körük rampa geçiş kontrol panjur kepenk radarlı kapı seksiyonel kapı otomatik kapı makaralı sistem access uzaktan kumanda kontrol ünitesi otomasyon flaşör seksiyonel kapı bft kumanda bariyer kumandası kapıkumandası otomatik kapı teknik servis emniyet fotoseli hermetik kapı ameleyathane kapıları otopark kapısı biletli otopark uzaktan kumanda seksiyonel kapı